hiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhiddenhidden
Kancelaria
Zdjęcie

„Stan adwokacki jest równie dawny jak sąd, równie szlachetny, jak cnota, równie potrzebny, jak sprawiedliwość... Podczas gdy najznamienitsze zawody są najbardziej zależne, on jeden pośród wszystkich innych, trwa przy swojej szczęśliwej i niewzruszalnej niezawisłości.”

- Henri Francois d Aguesseau

Kancelaria świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w Kancelarii Adwokackiej adw. Wojciecha Sieniawskiego w Krakowie oraz w ramach obsługi jednostek samorządu terytorialnego (gmin), a także wielu podmiotów gospodarczych, pozwala mi służyć Państwu profesjonalną i wszechstronną pomocą prawną.

Kancelaria zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, a także jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Na życzenie Klienta możliwe jest świadczenie pomocy prawnej w jego siedzibie.

Sposób i zakres usług zawsze jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Jako członek Adwokatury Polskiej zobowiązana jestem do działania w zgodzie najwyższymi wzorcami ustanowionymi przez Naczelną Radę Adwokacką w kodeksie etyki adwokackiej, w tym do zachowania bezwzględnej tajemnicy adwokackiej.

W prowadzeniu sporów sądowych działam w zgodzie z zasadą – „Nemo enim in persequendo deteriorem causa, sed meliorem facit – dochodzenie sprawy przed sądem nie może pogorszyć, lecz jedynie polepszyć sytuację powoda.”

Kancelaria prowadzi także obsługę podmiotów anglojęzycznych.

Kancelaria Adwokacka
adw. Agata Lackowska-Wandas
ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego 8/1
31-515 Kraków
tel. 604 54 57 36
tel./fax 12 294 12 15
agata@lackowska.pl
agatalackowska@hotmail.com